Informacja Administratora

Rekrutacja / Набір учнів

Nabór do klas pierwszych na rok szkolny 2023/2024

Szanowni Państwo,

informujemy, że rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2023/2024 odbywać się będzie w formie elektronicznej w terminie od 4 maja 2023 r. do 31 maja 2023 r.  do godz. 15.00 za pośrednictwem systemu elektronicznego naboru:

Link do strony rekrutacji

Terminy postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Łódź na rok szkolny 2023/2024 zawarte są w załączniku nr 2 do Zarządzenia Nr 186/2023 Prezydenta Miasta Łodzi z dnia 31 stycznia 2023 r. w sprawie ustalenia na rok szkolny 2023/2024 harmonogramów czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli, do klas I szkół podstawowych, do oddziałów dwujęzycznych na poziomie klas VII szkół podstawowych i do oddziałów sportowych na poziomie klas IV - VIII szkół podstawowych, prowadzonych przez Miasto Łódź.

Wzorem lat poprzednich obowiązuje rejonizacja co oznacza, że do szkoły spoza rejonu będą przyjmowane dzieci tylko w przypadku wolnych miejsc zgodnie z kryteriami określonymi w  Uchwale Nr XLIII/1152/1 Rady Miejskiej z dnia 5 marca 2017 r. z dnia 5 marca 2017 r. w sprawie określenia kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym do klasy pierwszej szkoły podstawowej prowadzonej przez Miasto Łódź, dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem tej szkoły oraz przyznania im określonej liczby punktów.

Szczegółowe informacje na stronie Urzędu Miasta Łodzi: link do strony Urzędu Miasta Łodzi

Набір у перші класи на 2023/2024 навчальний рік

Шановні Пані Та Панове,

зверніть увагу, що набір в перші класи на 2023/2024 навчальний рік буде проходити в електронному вигляді в термін з 4 травня 2023 року по 31 Травня 2023 року до 15.00 через систему електронного набору:

посилання на сторінку рекрутингу

Терміни прийому і подальшої процедури для перших класів початкових шкіл міста Лодзь на 2023/2024 навчальний рік включені в додаток № 2 до розпорядження № 186/2023 Президента міста Лодзь від 31 січня 2023 р. Про встановлення на 2023/2024 навчальний рік графіків дій в процесі прийому і подальшої процедури для дитячих садків, класів і початкових шкіл, двомовних відділень рівня VII початкових шкіл і спортивних відділень рівня IV - VIII початкові школи, керовані містом Лодзь.

За зразком попередніх років діє реіонізація, що означає, що до школи за межами району будуть допущені діти лише у разі вільних місць відповідно до критеріїв, зазначених у постанові № XLIII/1152 / 1 міської ради від 5 березня 2017 р. Про визначення критеріїв, що враховуються при вступі до першого класу початкової школи, що проводиться містом Лодзь, для кандидатів, які проживають за межами цієї школи, та присвоєння їм певної кількості балів.

Детальна інформація на сайті міського управління Лодзі: посилання на сайт міського управління Лодзі

Rodzic/opiekun prawny ubiegający się o przyjęcie dziecka obcokrajowca do szkoły składa podanie w sekretariacie SP Nr 116 w Łodzi, ul. Ratajska 2/4 w sprawie przyjęcia do dyrektora szkoły najlepiej w j. polskim. Pod podaniem musi być czytelny podpis rodzica/opiekuna prawnego.
Podanie powinno zawierać:
1. telefon kontaktowego do rodzica,
2. data i miejsce urodzenia dziecka,
3. poprzednie miejsce zamieszkania na Ukrainie,
4. adres szkoły do której dziecko chodziło do szkoły na Ukrainie,
5. dotychczasowa łączna liczba lat nauki w szkole (bardzo ważne),
6. obecne miejsce zamieszkania/pobytu mamy i dziecka - adres,
7. informację, do której   klasy rodzic wnioskuje  aby było przyjęte dziecko do szkoły,
8. załączniki: akt urodzenia dziecka, jeśli jest świadectwo lub karta ukończenia klasy, paszport /dowód lub kartę pobytu mamy,
9. czy dziecko posługuje się j. polskim
10. jakich języków uczyło się dotychczas.
Ostatecznie decyduje podejmuje dyrektor szkoły. Po złożeniu podania, oddzwonimy na podany telefon.
Z poważaniem. Beata Pietrzak dyrektor SP Nr 116 w Łodzi

Батьки/законні опікуни, які подають заяву про прийняття дитини-іноземця до школи подає заяву в секретарі Початкової школи No 116 м. Лодзь, вул. Ратайська 2/4.

при вступі до директора школи, бажано польською мовою. Заява має бути розбірливо підписана батьком/законним опікуном.

Додаток має містити:

1.тел. зв'язатися з батьками,

1. дата та місце народження дитини,
  2. попереднє місце проживання в Україні,
  3. адреса школи, де навчалася дитина в Україні,
  4. Загальна кількість років навчання в школі (дуже важливо),
  5. поточне місце проживання/перебування матері та дитини - адреса,
  6. відомості, до якого класу звертаються батьки для зарахування дитини до школи,
  7. додатки: свідоцтво про народження дитини, якщо є атестат або довідка про закінчення класу, паспорт/посвідчення особи або прописка матері,
  8. якщо дитина володіє польською мовою
  9. Які мови вивчив досі.

Зрештою, рішення приймає директор школи. Після подачі заявки ми передзвонимо Вам за вказаним номером телефону.

З повагою - Беата П'єтрзак, директор СП № 116 у Лодзі

10.Yaki movy vyvchyv dosi.

Zreshtoyu, rishennya pryymaye dyrektor shkoly. Pislya podachi zayavky my peredzvonymo Vam za vkazanym nomerom telefonu.

Z povahoyu - Beata Pietrzak, dyrektor SP № 116 u Lodzi